ghafasebazar

lavazemyadaki

آینده بازار

پس از سالها تجربه نیازهای بازار لوازم یدکی را شناسایی کردیم و با همت تیم شش نفره , بعد از سه سال کار شبانه روز در سال ۹۵ استارت خورد و طی این سالها به اینجا رسوندیم

140k

همکار در کشور

18k

کاربر در تلگرام

4900

فروشگاه خریدار

330

فروشنده و متخصص

خدمات سامانه

A – گرد آوری و دسته بندی اطلاعات تولید کننده ها و فروشندگان لوازم یدکی خودرو همراه محصولات و قطعات موجود با قیمت روز و ..

B – معرفی به فروشگاه های بازار هدف در کل کشور در سطح عمده فروشی که دستاوردش سرعت در خرید و فروش , برند سازی قطعات ایرانی , رونق کسب و کارها و مخصوصا تولیدات ایرانی است.

این یک پاساژ بزرگ قطعات خودرو است ، اجتماعی معتبر و منتخب | امروز از هر زمانی ارزانتر است ، پس سرمایه گذاری کنید و برای آینده خود فروشگاهی فراگیر بسازید.

طراح سامانه

حمید رضا تیموری

این برنامه ها و مشابهشان آینده تمام بازار ها است , برندها دراین اجتماعات چه حضور داشته باشند و چه نداشته باشند این راه ادامه دارد و برد با کسی است که حضور دارد. امروز اولویت ما تولید است. با وجود اینکه قطعات خارجی هم در سایت دیده میشود. اما بزودی همین کالاهای خارجی را به تولید ایرانی وصلش میکنیم. همکار عزیز : کاری که شما باید با هزینه کامل برای بازاریابی و معرفی محصول خود انجام دهید در اینجا ما به صورت اشتراکی و تخصصی تر برایتان انجام میدهیم . پس جای هیچ تعملی نیست. ما اینجا تمام جوانب را سنجیده ایم و برای تمام سطوح خدماتی متفاوت داریم. بعضی از همکاران تمایل دارند همه کارها را خودشان انجام دهند , اما کاری که طبق برنامه و تخصصی انجام شود بسیار متفاوت است. همین تفاوت باعث میشه برندتون فاصله قابل توجهی با دیگر رقبا بگیره. 

ghafasafe bazar

بازار لوازم یدکی

تعهد سامانه

تنها معرفی و انتشار قطعات در وب سایت است.

تعهد قفسه بازار در ازای دریافت هزینه انتشار یک سال قطعات و معرفی است .
اما کارهای دیگه ای هم که معمولا در قالب شتاب دهنده برای کاربران انجام میدهیم :

۱ – درج اطلاعات داخل ربات تلگرام و تبلبغات رباتیک منظم در گروه تلگرام سامانه

۲ – طراحی بروشور تبلیغاتی متنوع  

۳ – ساخت استیکر های تلگرام

۴ – ساخت گیف های متحرک

۵ – ساخت ویدیو تبلیغاتی 

۶ – تبلیغات در سایت های آگهی

۷ – خدمات گوگل مپ , معرفی

۸ – تبلیغات در فیس بوک

۹ – تبلیغات در توییتر

۱۰ – تبلیغات در اینستاگرام

۱۱ – تبلیغات در سایت های خارجی

۱۲ – ترجمه مطالب و انتشار در سایت های عراق و سوریه

۱۳ – ساخت ربات سفارش گیر تلگرام

۱۴ – اختصاص ویترین فیزیکی در دفتر سامانه و معرفی به مراجعین

۱۵ – راهنمایی و مشاوره برای ارتقاء سطح 

۱۶ – پیشنهاد و کمک به طراحی لوگوی مناسب 

۱۷ – ارسال پیامک هدفمند به بازار هدف 

۱۸ – معرفی به بازاریاب ها و پخش کننده های سیار قطعه

۱۹ – ساخت پست های تبریک ویژه مناسبت ها

۲۰ – تامین نقدینگی برای فروش قطعه به مشتری های چکی

۲۱ – تمرکز و کار ویژه روی قطعه یا قطعاتی خاص

۲۲ – طراحی لیبل بارکدهای چسبی در سایزهای مختلف

۲۳ – ساخت بارکدهای کیو آر | دائم

۲۴ – خروجی لینک های اختصاصی و دسته بندی شده

۲۵ – کارشناسی و برنامه ریزی فروش و قیمت گذاری اصولی

۲۶ – انبارگردانی های سالیانه و دوره ای
۲۷ – راه اندازی حسابداری هوشمند روی موبایل اندروید

۲۸ – طراحی و ساخت وب سایت تبلیغاتی و فروش اینترنتی

۲۹ – ارسال لیست , بروشور , عکس کارت ویزیت توسط پیامک

۳۰ – بازاریابی و معرفی حضوری , اختصاصی و مویرگی در تمام ایران

۳۱ – تست کیفیت قطعات توسط مکانیک برای خرید بالا

۳۲ – واردات کالا از دبی و ترکیه تحویل تهران بدون کارمزد

۳۳ – عکاسی صنعتی از قطعات و محصولات کوچک

و نهایت انجام هر موردی که برای ارتقاء سطح فروش شما درتوانایی سامانه باشد.

(سامانه برای انجام این موارد هزینه ای دریافت نمیکند. کارهایی که خود هرکدام زمان و تخصص خودش را نیاز دارد و به همین دلیل تعهدی برای انجام ۱۰۰ درصد نداریم . بنا به نیاز و تشخیص تیم انجام میشود )

قفسه بازار اوایل شروع به کار رایگان بود اما بعد از شروع بازاریابی حضوری متحمل هزینه های زیادی شد و از آنجایی که سامانه هیچ دخالتی در خرید و فروش ها ندارد , هزینه ای را به صورت سالیانه از فروشگاه ها دریافت میکند. مبلغ را مدیر سایت بنا به قطعه و تعداد مشخص میکند.

اگر محصولی برای فروش دارید به هزینه فکر نکنید ، فقط با ما تماس بگیرید.

 

آخرین ویرایش ۹۹/۲/۱۵ 

طی نظر سنجی ها متوجه شدیم کاربران انتقال کارت به کارت را ایمن تر از درگاه بانکی میدانند . بنابراین کاربران پس از دریافت فاکتور انتقال کارت به کارت را انجام میدهند.

با این وجود درگاه پرداخت اینترنتی  هم اکنون فعال است و میتونید استفاده کنید.

بعد از به نتیجه رسیدن و توافق کاربر فرم اطلاعات اولیه را تکمیل میکند.

فاکتور صادر و ارسال میشود. حداکثر 3 روز کاری پس از واریز قطعات منتشر میشود.

در قفسه بازار چیزی به عنوان نشد نداریم. که فکر کنید هزینه ای کردین و حالا آنچه مد نظرتان بود نشد. هر زمان حس کردین سامانه تاثیری در کار شما نداشته , میتونید با یک پیام یا تماس ما را در جریان قراردهید. همیشه منتظریم و خوشحال هم میشیم. چون بعد از تماس شما مشکل و نقطه ضعف را پیدا میکنیم و با تمرکز روی مجموع قطعاتتان کاری میکنیم تا رضایت شما جلب شود.

بعد از 2 ماه درصورتی که تاثیری در فروش یا جذب مشتری ایجاد نشود تمام مبلغ هزینه عودت میشود.

دفتر قفسه بازار در خیابان ملت کوچه کاوه بن بست ناصر پلاک ۱۲ است. اما به دلیل فشرده بودن کار و کمبود زمان , در حال حاضر امکان مراجعه حضوری برای کاربران و همکاران وجود ندارد (مگر با قرار قبلی) و تمام مراحل انجام کار به صورت مجازی انجام میشود. بخشی از دفتر قفسه بازار مشابه یک نمایشگاه قطعات خودرو , نمونه ای از محصولات تولیدکننده ها
را نمایش در خود جای داده و در راستای اهداف و ارائه خدمات به تولید کننده ها فقط پذیرای مشتریان شهرستان و برخی از همکاران عراقی است تا از نزدیک قطعات تولید کننده ها را ببینند. بزودی موقعیتی برای ملاقات حضوری فراهم میشود.

این امکان به تازگی اضافه شده است و برای کاربرانی مناسب است که تمایل دارند فقط یک صفحه کارت ویزیت خود را اشتراک گذاری نمایند.

تکمیل فرم و پرداخت

 

هرکی این عکس رو دید ، گفت اوو چقدر ماهواره …
اما من بدون هیچ مکثی به پیام این عکس فکر کردم…
این افراد هر کدوم ۱۰۰ دلار برای دستگاه خودشون خرج کردن تا به هدفشون که دیدن فیلم و اخبار هستش برسن.
در صورتی که میشد جمع بشن و هر کدوم یک دلار بدن برای ساختمون آنتن مرکزی بگیرن و خیلی ارزون به هدفشون که داشتن شبکه ها هست برسن.

مثل همین قصه امروز در بازار لوازم یدکی وجود داره.
هر کدوم از برندها و فروشگاه دارن جدا جدا و برای تبلیغات و معرفی خودشون هزینه میکنن
جمع این هزینه ها در روز سر از میلیارد در میاره و جمع زمانی که براش صرف میشه روزی میلیونها ساعت هستش.

در صورتی که به راحتی میشه با یه هزینه بسیار کم ، کار تبلیغات ، معرفی و بازاریابی رو سپرد به قفسه بازار
سامانه ای که تمام تمرکزش در زمینه قطعات خودرو هستش و با تمام انرژی داره برای معرفی محصولات تلاش میکنه.

از طرفی فروشگاه های طرف حساب هم راحتر هستن ، بجای اینکه روزی چندین بازاریاب بره سراغشون ، یک نفر میره برای چندین شرکت و چیزی رو معرفی میکنه که طرف مورد نیازش هست .

یا اینکه خریدار وقتی دنبال یه قطعه میگرده ، خیلی راحت لیستی از افرادی دریافت میکنه که حتما اون قطعه رو موجود دارن.

من از سال 96 با این گروه آشنا شدم و باهاشون کار میکنم پیشنهادم به بقیه همکارا اینه که می تونید در کنار قفسه بازار که بهترین و اولین هست بدرخشید. تعداد پیام های دریافتی من از همکارانی که از طریق قفسه بازار ما رو پیدا کردن بصورت هفتگی در حال افزایش هست و هر روز پیام های جدیدی از همکاران جهت خرید کالا دریافت میکنیم. همیشه هم پنل کاربریم رو برای سالهای بعد گرفتم و جلو جلو اشتراک میگیرم.

(اصل پیام)

ما فروشنده لوازم یدکی برلیانس و آریو هستیم ، الان چند ساله در قفسه بازار فروشگاه داریم ، تیم متخصص و پیگیری دارن و از کارها و خدماتشون راضی هستیم. با خیلی از فروشگاه های همکار و تعمیرگاه ها در سطح کشور آشنا شدیم و خداروشکر پیشرفت خوبی هم داشتیم. ممنون از زحمات آقای تیموری و گروهش بازرگانی طهران – ولی زاده

(اصل پیام)

من لوازم رنو میفروشم و از سال 98 وارد قفسه بازار شدم. اکثر جنسام اول گوگل نمایش داده میشه و روزانه از تمام زنگ خور دارم. خیلی از کارشون رازی هستم و اینو میدونم که سالیان سال باهاشون کار میکنم. هادی ناطقیان

فکر کنم من جز اولین نفرهایی بودم که شروع کردم به تبلیغ گذاشتن توی این سایت . با اینکه تازه شروع کرده بود اما خیلی زود نتیجه داد و الانم مرتب از تمام ایران آدم های جدید باهام تماس میگیرن. از طرفی هزینه ای که سالیانه برای پنلم پرداخت میکنم در مقابل چیزی که برمیگرده , واقعا پول چیپس و پفک هستش. از قفسه بازار بابت خدمات فوق العادش ممنونم . علی جعفری : ارزان یدکی علی

من تولید کننده قطعات پلیمری هستم و کارخونم اصفهان هستش . راه های تبلیغاتی زیادی رو امتحان کردم و براشون هزینه های زیادی پرداختم. در چندین نمایشگاه شرکت کردم و مبالغ بالایی برام خرج برداشت. اما توی سال اول همکاریم با قفسه بازار فهمیدم که قبلا چقدر هزینه های بیخودی انجام دادم , کاش از همون اول اینجا هزینه میکردم. الان دو ساله که در قفسه بازار هستم و روزانه توی کارگاهم نشستم و به کارام میرسم , مشتری خودش بهم زنگ میزنه. شاید هفته ها هم توی اینترنت نرم ولی خیالم راحته که تبلیغاتم داره مرتب توی تمام گروها و پیج ها منتشر میشه. حمید میرزایی – اصفهان

من توی بازار لوازم یدکی پخش کننده قطعات ترمز هستم. به خاطر تراکم کاری فرصت تبلغات نداشتم . کارم رو به قفسه بازار سپردم , چند ماه اول اتفاق بخصوصی نیفتاد اما بعد از مدتی تماس ها شروع شد. با اولین فروش چند برابر هزینه ای که کردم جبران شد و سال دوم هم تمدید کردم و خلاصه از همکاری باهاشون رضایت دارم. برای افرادی که نیروی متخصص تبلیغاتی ندارن یا فرصت کافی ندارن خیلی خوبه . مجتبی کریمی – چراغ برق